Türi Rotary klubi on 2016. aasta Soome Rotary meister võrkpallis

29-30 oktoober 2016  peeti Soomes järjekordseid rotaryte meistrivõistlusi võrkpallis. Seekord osales ka meie klubi võistkond. Viimasel paaril aastal meie klubi seal ei käinud võistlemas. Võitluse korraldas Pietari Brahe Rotary Klubi. Toimusid need Rauha linnas, mis asub Oulust eemal sadakond kilomeetrit. Koht autoga sõiduks asub kaugel , mistõttu otsustati Helsingist edasi Oulusse sõita lennukiga. Oulust Rauhasse liiguti rendiautoga

Neid võistlusi on soomlased pidanud juba alates1983. aastast. Seega need võistlused olid juba 33-dad. Kahjuks on aastatega osalevate klubide arv pidevalt vähenenud. Selleks aastaks loodeti veel 9 võistkonna osavõttu, kuid kahjuks tegelikult osales vaid 7 klubi kaasa arvatud Türi klubi.

Türi oli nagu ka kõikidel varasematel kordadelgi ikka parim. Paremusjärjestus kujunes järgmiseks:

  1. Türi
  2. Tikkakoski
  3. Eurajoki
  4. Kauhava
  5. Törnava
  6. Pietari Brahe
  7. Jurva

Türi võistkonnas mängisid: Taavi Jaaniste, Rain Kaarjas, Raivo Pink, Andrek Põllumäe, Kalmer Keevend ja Raivo Raamat

 

Üles tähendanud Raul Roosimaa

Rubriigid: Uudised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.