Eesti Rotary Klubide 2016. aasta meistrivõistlused võrkpallis

Tekst: Raul Roosimaa, Fotod: Kristo Keevend

15. oktoobril toimusid järjekorras viiendad Eesti Rotariaanide meistrivõistlused võrkpallis. Korraldajaks oli jätkuvalt Türi klubi.

k5_32795

Osalesid samad klubid kes osalesid ka eelmisel neljal korral. Need on Põlva, Viljandi, Pärnu ja Türi klubid. Kutsed olid saadetud kõikidele klubidele. Kuna turniir oli järjekorras viies siis oli sellel ka väike juubelimaik juures. Juubeliks andis Türi klubi välja väikese voldiku, mis kajastas kõiki varasemalt toimunud võistlusi koos fotodega. Fotode eest tänud Kristo Keevendile.

Võistluste paremus jäi selliseks nagu see oli olnud ka varasemate turniiridel st.

Türi võistkondI Türi

Põlva võistkondII Põlva

Viljandi võistkond (vähendatud koosseis)III Viljandi

Pärnu võistkondIV Pärnu.

Türi võistkonnas mängisid seekord Taavi Jaaniste, Kalmer Keevend, Rain Kaarjas, Raivo Pink, Raivo Raamat ja Andrek Põllumäe.

Türi võistluste korraldustoimkonnas olid president Taavet Hallimäe, Raul Roosimaa ja Ivo Raudsepp. Kohtunikuks oli palutud Erki Jäetma. Käesoleval aastal osaleb Türi võistkond ka Soome Rotaryte meistrivõistlustel. Need toimuvad seekord Raahes, mis asub üsna kaugel põhjas Oulu lähistel. Korraldajaks on sealne kohalik Pietari Prahe Rotary klubi. Võistlused toimuvad 29-30 oktoober.

Rubriigid: Uudised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.