Türi Rotary klubi ketivahetuspidu

11. juulil 2020 toimus traditsiooniline ketivahetuspidu, kus president Kristo Keevend andis pidulikult presidendi ametiketi üle Pipi-Liis Siemannile. Olulist hetke olid kogunenud tunnistama lisaks klubivendadele ja -õele ka kõik meie kaaslased ning abikuberner Heldur Allese.

Meeleolukal koosviibimisel nautisime Türi Muusikakooli õpilaste ja õpetajate meisterlikku esinemist ning seltskondlikku suhtlemist. Lausuti tänusõnad eelmisele juhatusele ning eelmisele presidendile Kristole ning sooviti jõudu ja häid mõtteid uuele presidendile.

Foto autor: Teet Reier

Rubriigid: Uudised | Lisa kommentaar

Türi Rotary klubi toetas Türi valla olümpiaadivõitjaid

Türi Rotary klubi jätkas oma pikka traditsiooni toetada Türi valla koolides õppivaid tublisid õpilasi, kes on võitnud maakondlikul olümpiaadil esikoha või jõudnud vabariiklikul olümpiaadil esikolmikusse.

Tulenevalt erilisest aastast seekord vabariiklikke olümpiaade ei toimunud, mistõttu jagati tunnustusi maakondlike olümpiaadide võitjatele. Ühtekokku võitsid Türi valla õpilased maakondlikelt olümpiaadidelt 25 esikohta ning preemiad jagunesid 18 õpilase vahel, kellest kõige edukam võitis neli maakondlikku olümpiaadi (füüsika, keemia, bioloogia, matemaatika).

Kokku jagus esikohti kolmele Türi valla koolile – Türi Ühisgümnaasiumile 15 esikohta, Türi Põhikoolile 9 esikohta ning Retla-Kabala koolile 1

Rubriigid: Uudised | Lisa kommentaar

Türi Rotary klubi võitis 2019. aasta Eesti Rotary meistrivõistlused võrkpallis

Nagu juba traditsiooniks saanud, korraldasime ka sel aastal Eesti Rotary võrkpallimeistrivõistlusi. Selle korraldamise eest eriti suur tänu Raulile, kes on aastaid olnud turniiri peakorraldajaks. Võistlused toimusid seekord Türi Ühisgümnaasiumi võimlas. Avamisel osales ka piirkonna 1420 kuberner Tommy Wegge ning meie asekuberner Heldur Allese. Kokku osales neli klubi ning Türil õnnestus tiitlit kaitsta. Tihedalt Türi võiskonna kannul olid Viljandi, Pärnu ja Põlva.

Kahjuks jäi ära Soome Rotary võrkpalliturniir, kus oleme ka aastaid edukalt osalenud. Lubasime soome vendadele, et 2020 sügisel korraldame Soome Rotary võrkpallimeistrivõistlused meie. Lisaks on meil plaan ühendada (vähemalt sel korral) Soome ja Eesti Rotary võrkpallimeistrivõistlused. Samuti on läbi räägitud tulevikus Eesti Rotary võrkpallimeistrivõistluste korraldamise edasi andmise osas, kuid see selgub pärast 2020 võistlusi.

Vasakult: Raivo Pink, Rain Kaarjas, Taavi Jaaniste, Andrek Põllumäe, Kalmer Keevend

Rubriigid: Uudised | Lisa kommentaar

Kuberner Türi klubis

08.10.2018 külastas piirkonna 1420 kuberner Irmeli Viherluoto-Lindström koos asekuberner Heldur Allesega Türi klubi.  Jätka lugemist

Rubriigid: Uudised | Lisa kommentaar

Türi Rotary klubi uus liige

9. aprillil võttis Türi Rotary klubi oma liikmeks Ervin Jürisoo. Soovime Ervinile aktiivset osavõttu klubi üritustest ja lennukaid mõtteid Rotary liikumises osalemisel ja liikumise arendamisel

Rubriigid: Uudised | Lisa kommentaar

Türi Rotary klubi uus liige

22. jaanuaril võttis Türi Rotary klubi oma liikmeks Katrin Puusepp’a. Soovime Katrinile aktiivset osavõttu klubi üritustest ja lennukaid mõtteid Rotary liikumises osalemisel ja liikumise arendamisel

Rubriigid: Uudised | Lisa kommentaar

Türi Rotary klubi pidas uusaastapidu

12. jaanuar pidas Türi Rotary klubi Lokuta puhkekeskuses meeoleoluka uusaasta peo. Kõigepealt tutvusime majaga ning nautisime maitsvat toitu, seejärel lahutas meie meelt  Argo ja Arko klaveriduo Tallinna Muusikakeskoolist.

Meeleolukas pidu kestis tantsu saatel südaööni.

Rubriigid: Uudised | Lisa kommentaar

Türi Rotary klubi on 2017. aasta Soome meister Rotary võrkpallis

Võidukas Türi Rotary meeskond – Raivo Pink, Kalmer Keevend, Taavi Jaaniste, Andrek Põllumäe, Valdeko Lugna, Rain Kaarjas

28.10-29.10 Soomes Jurvas toimunud Soome Rotary võrkpalliturniiri võitis teist aastat järjest Türi klubi.

Rubriigid: Uudised | Lisa kommentaar

Türi Rotary klubi võitis Eesti Rotary klubide võrkpallimeistrivõistlused

Võistlused korraldas endiselt Türi klubi. Osalesid Põlva, Pärnu ja Türi klubi. Saabumata jäi Viljandi
klubi. Kahjuks ei saadud võistkonda kokku. Paremusjärjestus jäi endiseks st. Võitis Türi, teiseks jäi
Põlva ja kolmandaks Pärnu klubi. Türi võistkonnas mängisid Raivo Raamat, Raivo Pink, Rain Kaarjas,
Kalmer Keevend, Taavi Jaaniste ja Valdeko Lugna. Võistlused valmistas ette ja viis läbi Raul Roosimaa.
Abiks olid Ivo Raudsepp ja tänane president Kristjan Männa. Võistluste kohtunik oli Villi Vantsi.
Võistlused lõpetati Türi sööklas ühises pidulauas. Türi klubi võistkond otsustas sõita ka 29-30. oktoobril Soome Jurvas toimuvatele Soome rotaryte võrkpalli meistrivõistlustele.

 

Tekst: Raul Roosimaa

Fotod: Kristjan Männa

Jätka lugemist

Rubriigid: Uudised | Lisa kommentaar

Türi Rotary klubi andis Türi-Alliku lasteaiale üle esitlustehnika komplekti

25.09.2017 andis Türi Rotary klubi Türi-Alliku lasteaiale üle esitlustehnika komplekti (sülearvuti, videprojektor, kõlarid ja ekraan).

Jätka lugemist

Rubriigid: Uudised | Lisa kommentaar